kom. 0048 691 539 832  rezerwacja@hotelimpark.com.pl

Hotel im Park położony jest nad jeziorem Lampasz, które rozciąga się na długości czterech kilometrów. Czysta woda oraz zalesione brzegi to atuty tego zakątka, który bez cienia przesady można nazwać rajem natury.
Hotel dzięki swojemu położeniu stanowi idealny punkt startowy dla organizacji wycieczek po okolicy, niezależnie od wybranego środka lokomocji. Bliżej położone atrakcje Mazur zwiedzać i poznawać można na rowerze lub wprost z wody, podczas odbywania wycieczek kajakiem. Można także skorzystać z oferty białej floty, organizującej rejsy po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Odważni mają rzadką okazję podziwiania panoramy Mazur z lotu ptaka dzięki organizowanym na miejscu lotom balonowym.
Bliskość przyrody zachęca do wycieczek pieszych, rowerowych i konnych. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia rowerów, kajaków, łódek, a także skorzystania z boiska do piłki siatkowej i placu zabaw. Po aktywnie spędzonym dniu na gości czekają m.in. sauna, studio masażu czy biesiady przy ognisku. Wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat i zachęca do wypoczynku!
Hotel im Park położony jest na terenie dawnego założenia dworsko-parkowego. W jego skład wchodzi Dworek z XVIII wieku, a także zabudowania Starej Stajni, pawilonów wypoczynkowych oraz niezależnych domków typu „Brda”.